SENİYÜDDİN BAŞAK EĞİTİM MERKEZİ AÇILDI

Anasayfa Haberler Haber Detayı
14 Haziran 2024 Cuma
Seniyüddin Başak Eğitim Merkezi Açıldı

İlim Yayma Cemiyeti tarafından hayata geçirilen Seniyüddin Başak Eğitim Merkezi açıldı. Eğitim merkezi, modern altyapısı ve geniş hizmet yelpazesi ile öğrencilere çok yönlü bir eğitim ve araştırma ortamı sunuyor.

Merkez, öğrencilere kütüphane, araştırma merkezi, ders çalışma alanları, teknoloji atölyesi ve bilim & teknik atölyesi gibi birçok imkanı bir arada sunuyor. Özellikle lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin akademik çalışmalarına büyük katkı sağlaması hedeflenen merkez, yaz boyu öğrencilere hizmet vermeye devam edecek.

Geniş Kapsamlı Hizmetler

Kütüphane: Zengin kitap koleksiyonu ve dijital kaynakları ile öğrencilerin araştırma yapma ve bilgiye erişme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Araştırma Merkezi: Öğrencilerin bilimsel araştırmalarını desteklemek amacıyla donatılmış modern bir araştırma merkezi sunmaktadır.

Ders Çalışma Alanları: Sessiz ve rahat bir ortamda ders çalışmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış çalışma alanları bulunmaktadır.

Teknoloji Atölyesi: Öğrencilerin teknoloji ve yenilik alanında projeler geliştirebilecekleri donanımlı atölyeler mevcuttur.

Bilim & Teknik Atölyesi: Bilimsel ve teknik çalışmalar yapmak isteyen öğrencilere yönelik atölyeler sunulmaktadır.

Lokasyon ve İletişim

Seniyüddin Başak Eğitim Merkezi, Eyüpsultan ilçesindeki Nişanca Mahallesi Feshane Caddesi No: 44 adresinde, İlim Yayma Cemiyeti Genel Merkezi bünyesinde hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek isteyenler, www.iyc.org.tr adresini ziyaret edebilirler.

İlim Yayma Cemiyeti’nin bu yeni eğitim merkezi, öğrencilerin akademik başarılarını desteklemeyi ve onları geleceğe hazırlamayı hedeflemektedir. Açılışla birlikte, merkezin sağladığı imkanlardan faydalanmak isteyen tüm öğrenciler davet edilmektedir.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]