SADECE TATİL DEĞİL EĞLENEREK ÖĞRENMEK!

Anasayfa Haberler Haber Detayı
16 Ağustos 2023 Çarşamba
Sadece Tatil Değil Eğlenerek Öğrenmek!

İlkokuldan liseye farklı yaş gruplarından öğrencilerimizle dolu dolu bir yaz geçirdik! Türkiye genelinde 58 ilde 116 şubemizde binlerce öğrencimizle buluştuk. Yaz, öğrencilerimize sadece tatil değil eğlenerek öğrenmek için bir fırsat oldu.

Yaz Etkinlikleri Programında, ilkokuldan liseye kadar farklı yaş gruplarında yer alan öğrencilere yönelik eğitim ve etkinlikler yer aldı.  Dini bilgilerin öğrenilmesi ve pekiştirilmesi için özel olarak tasarlanan programda Kur'an-ı Kerim ve mealinin yanı sıra, Peygamber Efendimizin hayatı, ahlaki değerler, ibadetler ve diğer dini konular da yer aldı.

Etkinlikler, uzman eğitmenler tarafından yönetilmekte ve interaktif bir şekilde gerçekleştirildi. Katılımcılar, dini bilgilerini güçlendirirken aynı zamanda sosyal etkileşimlerini artırma fırsatı buldu. Program kapsamında düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikler arasında, spor etkinlikleri, sanatsal faaliyetler, geziler ve kamplar da yapıldı. Bu etkinlikler, katılımcılara dini içerikli bilgileri günlük yaşamlarına aktarma imkânı sunarken aynı zamanda eğlenceli ve keyifli bir yaz dönemi geçirmelerini sağladı.  

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]