MARİFET OKULU PROJEMİZ DEVAM EDİYOR

Anasayfa Haberler Haber Detayı
03 Ocak 2020 Cuma
Marifet Okulu Projemiz Devam Ediyor

Türkiye genelinde 36 şubemizde uygulanan Marifet Okulu Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Uygulamada Kur’an-ı Kerim, temel dini bilgiler ve olay-yorum dersleri yer almaktadır. Derslerin yanında el becerileri, sanat etkinlikleri, tarih-kültür ve meslek gezileri, motivasyon uygulamaları da yapılmaktadır.

Afyon Şubesi, etkinlik dersi kapsamında ‘Emoji Yastık’ çalışmasıyla eğlenceli anlar yaşadı. Becerikli öğrencilerimiz birbirinden renkli görüntüler ortaya çıkardı. 

Aydın Şubesi, meslek gezileri kapsamında el dokuması halı üreten esnaf ziyaret etti ve bu vesileyle öğrencilerdeki el emeğinin farkındalığı arttırıldı. Ziyaret sonrasında ise leziz macun şekeri ikram edilerek gezi daha da keyifli bir hal aldı.

Tokat Şubesi, kız öğrenciler ile ‘at binme’, erkek öğrenciler ile ‘paintball’ etkinliği yaparak eğlenceli vakit geçirirken, Bursa Şubesi, sosyal sorumluluk başlığı altında kimsesiz ve yoksullara hizmet veren Dilruba Evleri’ni ziyaret etti. 

Amasya Şubesi ise bu hafta üretkenliğini konuşturarak etkinlik saatinde marifetli elleriyle kozalaklardan çeşitli materyaller ortaya çıkardı.

Eğlenceli ve bir o kadar da öğretici olan Marifet Okulu Projesi gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. 

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]