MARİFET OKULU KIŞ KAMPINDA…

Anasayfa Haberler Haber Detayı
10 Şubat 2020 Pazartesi
Marifet Okulu Kış Kampında…

Türkiye genelinde 36 şubemizde uygulanan Marifet Okulu Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Uygulamada Kur’an-ı Kerim, temel dini bilgiler ve olay-yorum dersleri yer almaktadır. Derslerin yanında el becerileri, sanat etkinlikleri, tarih-kültür ve meslek gezileri, motivasyon uygulamaları da yapılmaktadır. Ayrıca yıl içerisinde kış ve yaz kampı organizasyonları da gerçekleştirilmektedir.

Marifet Okulu Projesi’nde dönem arası kış kampları büyük bir heyecan ve coşkuyla gerçekleşiyor. Ülkemizin farklı coğrafyalarında düzenlenen kamplarla gençler tatilde hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Bedensel ve ruhsal olarak dinlenen gençler, birtakım beceriler kazanırken aynı zamanda belirli konuları merkeze alan yoğun çalışmalar yapmaya fırsatta buluyorlar. Doğa yürüyüşleri, marşlar, geleneksel oyunlar, turnuvalar, yarışmalar, okuma saatleri, el becerileri ve lezzetli ikramların bulunduğu eğlenceli etkinlikler birlik ve beraberlik duygusu içerisinde kampa ayrı bir hava katıyor.

Her anı verimli ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirilen kampların sonunda öğrenciler ikinci döneme güçlü bir motivasyonla giriyorlar.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]