MALATYA'DA FİDELYA İLİM YAYMA EĞİTİM MERKEZİ

Anasayfa Haberler Haber Detayı
29 Kasım 2019 Cuma
Malatya'da Fidelya İlim Yayma Eğitim Merkezi

5 katlı binamızın idari katında; toplantı odası, her yaş grubuna hizmet veren, Türk ve dünya klasikleri, roman, hikaye, öyküler, eğitim, tarih, felsefe, edebi kitaplar, siyer, tefsir, fıkıh ve fikir kitaplarından oluşan ve sürekli yenilenen kütüphanemiz. İki katımızda 8 derslik, 1 genel sohbet salonu, oyun salonu. İçinde şark odası ve mescidinde bulunduğu başlı başına 1 daire yatılı kamp katımız. Kantimiz ve kahvaltıların, iftar yemeklerinin de yapıldığı, tasarım ve el becerileri dersi içinde kullanılan çok amaçlı salonumuzla, 1000 metrekarelik binamızda; ana sınıfından üniversiteye varana kadar tüm yaş grubu öğrencilere hitap eden eğitim amaçlı çalışmalarımızla 30 kişilik bir ekiple sadece kız çocuklarına ve hanımlara yönelik olarak hizmet vermekteyiz.


Eğitim çalışmalarımızı; kış dönemi hafta sonu öğrencilere ve velilerimize yönelik olarak, hafta içi ise hanımlara yönelik Kur’anı kerim, siyer, tefsir ve sohbet grubu çalışmalarımızla, yaz döneminde ise yaklaşık iki aylık bir dönemde 4-15 yaş grubu öğrencilere “Yaz Okulu” çalışmasıyla sürdürmekteyiz.


Ayrıca çalışmalarımızda tarihi yer gezileri, piknikler, yılsonu programları, okuma şenliği, namaz şenliği, tesettür şenliği gibi çeşitli program ve aktiviteler yer almaktadır.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]