LİMAN GENÇLİK MERKEZİ CIVIL CIVIL

Anasayfa Haberler Haber Detayı
21 Eylül 2019 Cumartesi
Liman Gençlik Merkezi Cıvıl Cıvıl

İlim Yayma Cemiyeti Bayrampaşa Şubemizin, Liman Gençlik Merkezinde, Bayrampaşalıları; bilim, tarih, kültür, edebiyat, felsefe, coğrafya, ilahiyat, dünya klasikleri ve hikaye vb. alanlarda kitaplarla buluşturuyor. İlim Yayma Cemiyeti Bayrampaşa Şubesinin girişimi, Bayrampaşa Belediyesinin desteği ile; 4 sınıf, 1 konferans salonu, 5 atölye odası, 2 toplantı odası, 1 kütüphane, 2 şark odası ile toplam 1200 m² kapalı alanda bulanan Liman Gençlik Merkezi, Bayrampaşalıların ve civar semtlerde okuyan öğrencilerin istifadesine sunulmuş oldu. Her gün sabah 08.30 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veren Liman Gençlik Merkezinde, binlerce kitap gelen konukların istifadesine sunuluyor.

Kurulduğu günden bu yana 15 binden fazla öğrenciye eğitim öğretim hizmeti veren merkezimiz bünyesinde takviye okul atölyeleri, sanat ve zanaat atölyeleri, islami değerler dersleri, yardım faaliyetleri, sosyal aktiviteler, şehir geziler, yurtiçi ve yurtdışı geziler, yine yurtiçi ve yurtdışı projeler vb. birçok sahada öğrencilerin istifadesine geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Maddi ve manevi değerlerinin farkında olan, kendini her satıhta geliştirmek isteyen, ülkesine ve milletine düşkün gençler yetiştirmenin gayesinde bulunan cemiyetimiz, ortaokul, lise ve üniversitelerde okumakta bulunan tüm öğrencilerine kapılarına açmaktadır.

Adresimiz; Altıntepsi Mah. Bilim Sk. No:1 Bayrampaşa - İstanbu

[email protected]