KARS’TA GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİMİZ İLGİ GÖRÜYOR

Anasayfa Haberler Haber Detayı
08 Kasım 2019 Cuma
Kars’ta Gençlik ve Kültür Merkezimiz İlgi Görüyor


İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubemiz, İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezinde, Karslıları; bilim, tarih, kültür, edebiyat, felsefe, coğrafya, ilahiyat, dünya klasikleri ve roman vb. alanlarda kitaplarla buluştuğu merkezde ayrıca ileri seviyede kodlama, robotik, elektronik ve İHA sistemleri imalatı ile pilotaj kursları; bağlama, ebru, Hüsn-i Hat, Tezhip, Ney, Arapça, Farsça, Hafızlık kursları da verilmekte.  İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesinin girişimiyle; 3 derslik, 1 çok amaçlı salon, 3 atölye odası, 1 toplantı odası, 1 bilişim sınıfı, 1 maker atölyesi ve 1 bilişim sınıfı ile toplam 1305 m² kapalı alanda bulanan İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezi, Karslıların ve Kars’ta okuyan öğrencilerin istifadesine sunulmuş oldu. Her gün sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında hizmet veren İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezinde, binlerce kitap gelen konukların istifadesine sunuluyor.

Tefsir, Kıraat ve Tecvid, Hadis, Fıkıh, Akaid ve çeşitli seminerlerin verildiği İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezinde yılda ortalama 1000’in üzerinde öğrenci çeşitli seminer, atölye ve okuma grubuna katılıyor. İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezindeki kurslar kontenjanla sınırlı olup her kurs için en fazla 30 kişi kayıt yaptırabiliyor.

İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezi kitap bağışında bulunmak isteyenlerin desteklerini bekliyoruz.

Adresimiz; İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Gençlik ve Kültür Merkezi Yusuf Paşa Mah. Halit Paşa Cad. No:50 Merkez/KARS

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]