İstanbul yurtlarımızda görev yapan çalışanlarımızla ve aileleriyle İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitemizin eşsiz kampüsünde Aile Pikniğimizde bir araya geldik.
İki şişme oyun alanı alanında çocuklar doyasıya eğlendi. Ayrıca palyaçolar eşliğinde oyunlar; Osmanlı Macunu, Pamuk Şeker, Patlamış Mısır, Mangala, Matrak, Voleybol, Futbol, Ok Atma, Frizbi, Uçurtma, İp Atlama, Çuval Yarışı, Yumurta Yarışı, Çerez ve Meyve İkramı, Dondurma ile renkli bir gün geçirdiler.