GÖREVE YENİ GELEN ŞUBE BAŞKANLARI TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Anasayfa Haberler Haber Detayı
21 Haziran 2021 Pazartesi
GÖREVE YENİ GELEN ŞUBE BAŞKANLARI TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Göreve yeni başlayan 32 şube başkanımız ile genel merkezimizde bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda Genel Başkan Yusuf Tülün ve yönetim kurulu üyeleri şube başkanlarımızla bir araya geldi. 

Genel merkez yöneticilerinin de hazır bulunduğu programda Genel Başkan Yusuf Tülün katılımcılara hitap etti. Konuşmasında bulundukları yerlerde tüm şube başkanlarımızın İlim Yayma Cemiyeti'nin temsilcisi olarak önemli bir vazife üstlendiklerini, 70 yıllık tertemiz geçmişimizden aldığımız güçlü nice hayırlı güzel hizmetlerin, artık göreve yeni başlayan şube başkalarımız aracılığıyla milletle buluşacağını ifade etti.

Programın ikinci oturumunda genel merkez yöneticileri sorumlusu oldukları alanlarlar ve çalışma prensipleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. 

Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Suat Çiçek ve  Zekeriya Bulmuş "Şube ve İktisadi İşletmelerde Mali ve İdari İşleyiş" hakkında katılımcılara hitap ettiler.

Öğleden sonraki oturumdan önce Genel Müdür Mesud Tan bir selamlama konuşması yaptı, ardından Genel Başkan Yardımcısı Dr. İsrafil Kışla "Hizmetkâr Liderlik" başlıklı konuşmasını yaptı. 

Program Genel Başkan Yardımcısı Dr. Hızır Tutan'ın yönettiği "Genel Değerlendirme ve Soru-Cevap" bölümüyle sona erdi.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]