BESLENME VE DİYETETİK ÖĞRENCİSİ BEYZANUR BÜYÜKGÖZE MAVERA ÖDÜLLERİ'NDE MANSİYON ÖDÜLÜ ALDI

Anasayfa Haberler Haber Detayı
11 Haziran 2024 Salı
Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi Beyzanur Büyükgöze Mavera Ödülleri'nde Mansiyon Ödülü Aldı

Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen "2024 Mavera Ödülleri İradeni Kuşan, Umudu Yeşert" konulu şiir, hikaye ve deneme yarışmasında, Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencisi ve Artvin Nedime Lütfiye Günal Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu öğrencimiz Beyzanur Büyükgöze, deneme dalında Mansiyon Ödülü kazandı.

Yarışmanın amacı, iradeyi güçlendirmek ve umudu yeşertmek teması etrafında gençlerin yaratıcılığını teşvik etmekti. Beyzanur Büyükgöze'nin denemesi, bu temaya duygusal derinlikle yaklaşarak jüri üyelerinin dikkatini çekti ve Mansiyon Ödülü'ne layık görüldü.

Beyzanur Büyükgöze'nin başarısı, hem okulunu hem de kendisini gururlandırdı. Beslenme ve diyetetik öğrencisi, gelecekte de yazma alanındaki başarılarını sürdüreceğine dair güçlü bir işaret vermiş oldu.

Mavera Ödülleri, gençlerin sanatsal ve edebi yeteneklerini ortaya çıkarmak ve toplumsal duyarlılığı artırmak amacıyla düzenlenmekte olup, her yıl büyük ilgi görmektedir. Bu yılki yarışma, gençlerin yaratıcılığını ve düşünsel derinliklerini bir kez daha sergilemelerine vesile oldu.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]