AKHİSAR'DA ŞUBE MERKEZİMİZİN AÇILIŞI YAPILDI

Anasayfa Haberler Haber Detayı
13 Ocak 2020 Pazartesi
Akhisar'da Şube Merkezimizin Açılışı Yapıldı

Akhisar'da şube merkezimizin açılışı Manisa Valisi Ahmet Deniz, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Akparti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Genel Başkan Yusuf Tülün, Genel Başkan Yardımcısı Dr. Hızır Tutan ve Akhisarlıların katılımıyla yapıldı. Açılış'ta Manisa Valisi Ahmet Deniz, Akparti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir,  Genel Başkan Yusuf Tülün ve Akhisar Şube Başkanı Ekrem Kurt birer konuşma yaptılar. Akhisar Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu'nun yaptırdığı duanın ardından şube merkezimin açılışı gerçekleşti.
Açılışta Genel Başkan Tülün, cemiyet faaliyetleri hakkında bilgi verirken, Manisa Milletvekili Uğur Aydemir'de İlim Yayma Cemiyetine gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür ederek Akhisar Şubesinin hayırlı olmasını temenni etti.
‘Milli ve Manevi Değerler, Gençlerimize Öğretilmeli'
Ülkemizi daha ileri seviyelere taşınması için bilgiye sahip, sahip olduğu bilgiyi teknolojiye dönüştürebilen bunun yanında milli ve manevi değerlerine sahip çıkan gençler yetiştirmenin önemli olduğunu vurgulayan Vali Deniz, “Zor bir coğrafyada yaşıyoruz bu yüzden yerli ve milli teknolojimizi daha çok geliştirmeliyiz. Bu konuda da gençlerimize güvenmeli ve onlara imkan sunmalıyız. Gençlerimize nitelikli bir eğitimle birlikte milli ve manevi değerlerimizi öğretirsek Türkiye'yi şuan bulunduğu yerden çok daha ileri seviyelere taşıyacaklarına inanıyorum. İlim Yayma Cemiyetinin de gençlerimize milli ve manevi değerleri anlatma konusunda güzel çalışmaları var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Vali Deniz ve protokol üyeleri İlim Yayma Cemiyeti Akhisar Şubesinin açılışını gerçekleştirerek, incelemelerde bulundu.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]