ADANA ŞUBESİ MARİFET OKULU 5. YIL KAPANIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Anasayfa Haberler Haber Detayı
28 Mayıs 2024 Salı
Adana Şubesi Marifet Okulu 5. Yıl Kapanış Programı Gerçekleşti

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, İlim Yayma Cemiyeti Adana Şubesi Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Demirci’nin İYEM’de yapılan faaliyetler, kız ve erkek yurtları hakkında bilgiler, Üniversitede kurulan Akademi Vizyon Kulübü ve gençlerin ders çalışma mekanı olan Beyaz Bilgi Kitap Kahve ile ilgili bilgiler vermesiyle devam etti.

Programda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Hasan TEVKE, 20 yıldır İlim Yayma Cemiyetinin üyesi olduğunu ve İlim Yayma Cemiyetinin donanımlı insan yetiştirmedeki maddi ve manevi rolüne dikkat çekti.

Program Marifet Okulu öğrencilerinin koro gösterileri, tiyatro gösterisi, zulmü alkışlayamam şiir dinletisi, solo müzik gösterisi, Mescidi Aksa şiir dinletisi ve bilgi yarışması şeklinde gerçekleşti.

Programa; İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Hasan TEVKE, TRT Adana Muhabiri Sn. Bekir ÖZBEK, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Tolga TEMİR, Yüreğir İlçe Müftüsü Sn. Dr. Süleyman Şahin, Çukurova İlçe Vaizi Sn. Betül BARIŞ KAVLAK ve Sivil Toplum Temsilcileri katıldı.

   Nişancı Mahallesi, Feshane Caddesi, No:44, Eyüpsultan/İstanbul

   (0212) 427 43 70

   [email protected]